x
yukari cik
Kategori Menüsü
Marka Listesi
Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra kargoya teslim edilir. Ürünlerinizin kargoya teslim edilmesi ve adresinize ulaştırılması süreci, satın almış olduğunuz ürünün tedarikçi firmalar tarafından firmamıza yönlendirilmesinin ardından 1-5 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Yaşanabilecek aksiliklerin önüne geçebilmek adına satın almak istediğiniz ürün ile alakalı kargo gönderim süreci detaylarını bizimle iletişim kurarak önleyebilirsiniz. Yenibebek.com İletişim: 0850 302 41 72 - info@yenibebek.com

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Yenibebek.com garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Yenibebek.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadirende olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.